• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris iepazīstas internetā
  • Nāc un iepazīsties internetā
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes par mūsu iepazīšanās portālu un pieredze

Anonīma, sieviete, 41 gadi
Satiku satiku. Savās aprindās tādu nesatiktu :)

Ance_2, sieviete, 44 gadi
Liels paldies, šeit OHO atradu sev ļoti mīļu cilvēciņu un esmu ļoti laimīga.

mazaa_feja, sieviete, 28 gadi
Paldies oho, ka esi! Esmu priecīga, ka šeit atradu to īsto un vienīgo cilvēku, kuru meklēju. Esmu jums pateicīga, ka tomēr ir dzīvē iespēja atrast kādu ko mīlēt un kāds kurš mani mīl. Visiem, kas vēl meklē, novēlu apbruņoties ar pacietību un gribasspēku, jo tas ko tu meklē atradīsies! Nekad nepadodieties-laime ir tepat blakus! :)

Elsie, sieviete, 39 gadi
Sastapu vīrieti, kuram es atdotu 100 savas dienas par vienu pieskārienu... Esmu iemīlējusies....es mīlu.... Es patiesi ceru, ka mums abiem pietiks drosmes, izturības, prāta un mīlestības sapni piepildīt, izdzīvot un palikt kopā pēc iespējas ilgāk. Es esmu bez-gala laimīga...

grieztais95, vīrietis, 38 gadi
ļoti labs saits,lieliska laika pavadīšana,citreiz pat 10.st no vietas,plašs iepazīšanās loks.....neskaitot draugus lv,oho ir stabils līderis...

meitenejaukaa, sieviete, 29 gadi
Un Viņš man uzrakstīja... :) Un bija klikšķis tas :) Un ticu,ka mums viss izdosies! :) Paldies!

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Paldies! Neticēju, ka tas ir iespējams, bet šajā saitā esmu atradusi sev līdzīgu un jauku cilvēku.. Pirmais randiņš manā vēsturē, kam ir saistība ar interneta portāliem.. Un iespējams, ka tas pats ir bijis liktenīgais.. Neticami un interesanti..

Anonīma, sieviete, 30 gadi
Kopā esam 5 gadus, gadu jau kā precējušies un drīz mums būs mazulis! Atradu šeit, ko vēlējos. Paldies! :)

Anonīms, vīrietis, 54 gadi
Hm...ja tai lietai pieiet nopietni un ja vēl abi divi nopietni?...nu tā tas notika pirms astoņiem gadiem. Jautāsiet, kādēļ vēl jo projām TE...tad es jautāšu, ko iesākt ar iegūtajiem draugiem un draudzenēm? Nu nedaudz žēl jau tos kuriem, jeb kurām nekas dižs nav sanācis, bet zem guļoša akmens....

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Pirms oho man bija dzīve, tagad man ir vīrs (sastapts oho) un nu jau bērns un dzīve DAUDZ jautrāka :) jukuuu

_mc_, sieviete, 38 gadi
Lai gan ilgu laiku skatījos ar skepsi uz šo portālu, jo internets ir un paliek internets.... tomēr... Paldies! Iepazinos ar fantastiskāko cilvēku pasaulē...

Anonīma, sieviete, 33 gadi
Nekad nebiju domājusi, ka šeit iespējams satikt kaut ko vairāk par pļāpātājiem, uzmācīgajiem un laika nositējiem. Es šeit esmu satikusi daudz interesantu cilvēku, kas mani atbalstija, uzmundrināja un bija ar mani grūtos brīžos. Nu pienācis laiks atvadīties, jo šeit negaidot atradu savu otro pusīti. Ļoti ceru, ka šeit vairs neiegriezīšos. Vēlu veiksmi tiem, kas vēl ir ceļā. Un nesakiet, ka nav iepspējams, IR!!!!

Anonīma, sieviete, 21 gadi
Atradu sev vīru! Paldies :)

sapnjotaajs, vīrietis, 64 gadi
Darāt labu lietu. Tik daudz vientuļu cilvēku - kas meklē savu otro pusīti. Nepatīk, ka dažām dāmām saits un aktivitātes tajā jau kļuvušas par atkarību un liekas, ka tā otra pusīte jau nav tā svarīgākā. Bet tas tā subjektīvi. Novēlu veiksmi!

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Izdevās satikt patiešām to, ko vēlējās sirds un prāts akceptēja :) Nezaudēt pārliecību, ka mums katram ir kāds, kas ir tieši priekš mums un viss izdosies :) Arī šeit var notikt klikšķis :)

rastatt, vīrietis, 46 gadi
Fors saits. Tikai solijos ka izrakstisos,jo atradu ko mekleju. Un vina nevelas lai tur palieku.

Anonīma, sieviete, 23 gadi
Internetu un šo portālu izmatoju, lai pakavētu laiku.. nekad neticāju, ka kaut kas var sanākt, bet lūk pierādās teiciens: nekad nesaki nekad:) Mēs šeit satikāmies un iemīlējāmies! Paldies Oho.lv administrācijai :)

Anonīma, sieviete, 45 gadi
Paldies oho par iespēju, ko deva šis portāls. Esmu atradusi mīļoto vīrieti- jauku, mīļu, gudru... un tā tālāk, un tā tālāk. Galvenais, ko gribu pateikt- patiesi vēlaties kādu satikt, nesēžat un bezjēdzīgi nesarakstieties ar tādiem, kas šeit atrodas gadiem- izklaides un gara laika pēc. OHO patiešām ir sastopami ļoti feini vīrieši! Lai Jums mīļās sievietes izdodas! Vasara taču! Un atceraties... gadiem nav nozīmes.... arī pēc 40 tā patikšana nekur jau nepazūd.

Instigater, vīrietis, 30 gadi
Pirms 2 ar pusīti gadiem šeit satiku līgaviņu, kura nu jau kā 2 mēnešus ir mana sieviņa. Paldies, OHO, ka devi iespēju mums satikties un iepazīt vienam otru.

jaajaa, sieviete, 38 gadi
Pirms gandrīz 7-iem gadiem, kad slimoju ar gripu, aiz neko darīt sāku pētīt oho vīriešu anketas. Un aizrakstīju. Laikam jau pareizajam. Esam kopā. Meitai drīz jau 5 gadi. Tā ka, sievietes, izmantojiet slimības lapas priekšrocības, izpētiet vīriešu profilus un aizrakstiet! Vismaz par slimošanu nebūs laika domāt!:D

Anonīms, vīrietis, 49 gadi
Paldies OHO ! Mēs jau 5.to gadu esma kopā.Forši!

Marigolda, sieviete, 33 gadi
 Es arī gribu pievienot atsauksmi - 2009. gadā šeit satiku savu īsto vīrieti un šogad apprecējāmies :)

skena, sieviete, 47 gadi
Paldies par iespeju.Mes atradam viens otru! Lai veicas!

Anonīma, sieviete, 39 gadi
Ar oho palīdzību satiku interesantu vīrieti ar kuru kopā esam jau divus gadus.Tiesa pirms satiku, sarakstījāmies 3 gadus.

vl2222, vīrietis, 45 gadi
paldies OHO par to,ka satiku cilveeku kursh var kljuut loti tuvs... viens vieniigais randinjsh te un veigsmiigs... paldies.

Donna33, sieviete, 40 gadi
Novēlu visiem pacietību meklējot nopietnas attiecības, jo arī es te sabiju vairākus gadus! :)

GARBERA, sieviete, 42 gadi
Laimei vajag tik klusi pasacīt vardus-ES MĪLU TEVI! Un kādam uzdāvināt savu glāstu vai mīlestibu vai vienkarši tikai smaidu labu darbu no sirds padarītu .Un lai no tā visa kaut kas pāri paliktu. PALDIES OHO šeit varu atrast jaukus un mīļus draugus jaunam dzīves sākumam.

Anonīms, vīrietis, 60 gadi
Jā paldies OHO esmu atradis kolosāli lietišķu mīļāko un brīnišķīgu cilvēku ar prātu un intelektu un mēs sniedzam viens otram, kas mums dots

Anonīma, sieviete, 40 gadi
...patīk,ka ir kur ienākt jebkurā diennakts laikā,un ik pa brīdim tomēr interesē iemest aci...tāds tuss virtuālais,kas arī ir vajadzīgs,njā...

ExtazyIlze, sieviete, 30 gadi
 Paldies Oho.. Es savu vīrieti atradu šeit kādā ļoti karstā dienā. Bez ne vienas iepriekšējas sarakstes - vienkārši tā uz dullo - braucam uz jūru! No tās dienas nešķiramies un jau ir divi gadi ;)


<< iepriekšējās Kopā 652 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>