• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris
  • Nāc un iepazīsties
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes

maiga_ekstra, sieviete, 49 gadi
 OHO-dod iespeeju-bet tas paareejais katra passa rokaas....... cik cilveeku-tik domu un vajadziibu..... Lai visiem veicas1Un katrs sannem ,to ko pelniijis!

666, vīrietis, 53 gadi
Paldies, Tev OHO! Tu esi varens! Tu proti! Es te iepazinos un jau gandrīz 2 gadus dzīvojam kopā!!!!! Tas pateicoties tikai Tev! Lai Tev ilgs mūžs! Paldies Tev!

Anonīma, sieviete, 48 gadi
Paldies portālam par iespēju iepazīties ar jaukiem cilvēkiem! Es satiku šeit savu mīļoto vīrieti! Dzīve ir skaista!

Anonīms, vīrietis, 40 gadi
ja godīgi es arī šeit iepazinos..un mums jau ir bērns..fantastjika..:)

incene, sieviete, 39 gadi
 Paldies portālam, jo šet var sastap nopietnus cilvēkus ar daudzām interesēm. Atliek tikai izvēlēties , to ko vēlies. Lai veicas.

princese_gundega, sieviete, 83 gadi
Paldies oho,ka tādi esiet...es beidzot satiku to savējo ,to vienīgo,labāk vēlāk,nekā nekad,esmu patiesi laimīga!:)

Anonīms, vīrietis, 32 gadi
Paldies OHO par daudziem laimīgiem brīžiem....;)

Anonīma, sieviete, 45 gadi
šajā portālā satiku jauku mīļu cilvēciņu! kā tas izvērsīsies tālāk...,rādīs laiks! kopā esam jau 4 mēnešus!

cielava10, sieviete, 51 gadi
 Lai šinī gadā visas vēlmes piepildītos, ņemsim visskaistāko aukliņu un iesiesim tajā mezgliņus: mezgliņu par katru mīļu cilvēciņu, mezgliņu par labām domām un apņemšanos, mezgliņu par to, kas jums visvairāk pietrūkst, mezgliņu par... nu, to jau jūs zināt labāk. Uz Veiksmīgu sadarbību 2010. gadā!

Anonīma, sieviete, 29 gadi
....arī mans stāsts ar laimīgām beigām...oho rullē,tas ir mūsu teiciens,un kā jau te minēja ari mēs esam bezgala iemīlējušies,un satikušies tieši oho.paldies ka tu tāds esi. OHO RULLĒĒ......

marimara34, sieviete, 40 gadi
 Savienotas sirdis, rokas, Ceļš nu viens un mērķis viens, Divas takas kopā lokās, Šķetināts jauns pavediens! Slēgta ir šī derība Mīlestībā, cerībā! Paldies oHo!

Anonīma, sieviete, 26 gadi
Arī es šeit ar savu mīluli iepazinos un tas tā interesanti izvērtās.. :) Neko neplānojot, tā vienkārši pats no sevis. Turklāt uz to brīdi tik nesen biju reģistrēta persona šajā portālā. Nu jau vairāk kā pus gadu ļoti, ļoti mīlam viens otru...

Anonīms, vīrietis, 43 gadi
Sapņi piepildās tikai mūsu sapņos, iespējams, ka šeit var atrast mīlestību, bet uz cik ilgu laiku? Lai Jums veicas un tie sapņi piepildās kaut tikai uz brīdi!:)

Anonīma, sieviete, 42 gadi
Brīnumi notiek,kad vismazāk tos gaida:) Paldies OHO , jo šeit satiku savu mīļoto cilvēku:)

Anonīma, sieviete, 39 gadi
iepazinamies.....pec seshi meneshi aprecejamies un tagad jau kopa cetri gadi......nekad nedomaju un neticeju, ka shadi, bet jokus izstrada ar visiem :)) TURAS....!!

Anonīma, sieviete, 30 gadi
anonīmi tāpēc, ka šis vairs nav tas niks... bet tas vairs nav svarīgi. es te biju 7 gadus, viņš 7 dienas, un mēs drīz svinēsim mūsu kopīgo pirmo gadu. nekad nebūtu domājusi, ka notiks tā kā notika, tā kā, dārgās dāmas un cienījamie kungi, meitenes un puiši, viss notiek tā kā tam jānotiek un galvenais tad, kad tam jānotiek. visam savs laiks un viss rullēs. galvenais pacietību un gaišas domas. veiksmi! ;)

_dija, sieviete, 52 gadi
Paldies oho,ka esmu šeit iepazinusi,kas ir mīļums....kas ir lielas maigas rokas....un kas ir sapratne..... Par pārējo - gan nerakstīšu!!!! Vēlu visiem šeit atrast savu otro pusīti un būt laimīgiem!!!!un to novērtēt!!!:))....un glabāt,kā dimantu!!!

olina2, vīrietis, 43 gadi
Esmu šeit nedēļu un jau iepazinos ar brīnišķīgu cilvēciņu, ceru, ka mums visi plāni un ieceres izdosies.Ja nebūtu "OHO", tad mēs nebūtu viens otru satikuši! Paldies, "oho"

alex1242, vīrietis, 21 gadi
Liels paldies par tik superīga portāla izveidošanu! Es šeit nesen satiku savu pirmo mīlestību!

mleka, sieviete, 46 gadi
 Visu laiku gribēju pateikt paldies par jauko dāvanu no OHO. Deju grīdu. Biju sajūsmā,kad uzzināju,ka esmu to vinnējusi. PALDIES.

peblina, sieviete, 39 gadi
Paldies shim portalam,ka mees satikaamies...sheit meedz ienaakt ari ljoti jauki cilveeki...vajag tikai noticet!!!

zakene_1983, sieviete, 29 gadi
Nekad nedomaju ka tiesi seit satiksu savu milumu.!!!

Anonīma, sieviete, 83 gadi
Paldies oho....te iepazinos ar vīrieti, bijām kopā trīs laimīgus gadus, izšķirāmies gan, bet oho tur ņepričom- tā vajadzēja:)

drigene, sieviete, 63 gadi
Es te pavisam nesen,skatos un domaju,kas ir nika otra puse,kur ir tas cilveks ar kuru butu interesanti! Kur ir tas plecs uz kura uzlikt savu galvinu! Patiess prieks par tiem,kas atradusi viens otru!

plesona, vīrietis, 26 gadi
 ljoti,liels paldies,ka juus tadi esat..! man shii maajas lapa ljoti patiik..! te var iepaziitie,sarakstiities,ar jaukiem cilveekiem..!!! liels paldies..!!! lai jums veicas..!!

barbarosa9, sieviete, 52 gadi
Unknow un Adria1, milzu paldies par superiigo ohuja 7-8 marta pasaakumu!:) Tik dazjaadaam paaudzeem tuseet kopaa-tas bija mazaakais interesanti: Taa tureet! Lai vieglas pohas tiem, kas tur veel palika shashljikus cept!:))

stiiga, sieviete, 45 gadi
Prieks par tiem ,kuri šeit ir spējuši atrast viens otru... Man gribētos šeit atrast draudzeni, kurai tā pat kā man ir ģimene, bērni, bet aizņemtības dēļ ir zuduši draugi... un vēl jaukāk būtu ja vēlāk izveidotos arī draudzīgas attiecības ģimeniskā līmenī.... Bet vai tas maz iespējams....

Anonīma, sieviete, 44 gadi
Kopā jau esam četrus gadus, un viss sākās šeit.Joprojām nebeidzu brīnīties par brīnumu, kas saveda mūs kopā, nav pasaulē jaukāka cilvēka, nav pasaulē lielāka mīļuma... Noticiet brīnumam un tie notiek!:)

gginta, sieviete, 30 gadi
 Gribu vēlreiz pateikt,cik laimīgi esam !!! :)) Vakar Mums palika 2 gadiņi kopš satikāmies...Paldies,OHO !!!

Anonīma, sieviete, 27 gadi
Neticeeju,ka te var satikt cilveeku,kas kluss milsh,bet taa nu taa arii ir noticis :) Paldies,tas bija ...liktenis.


<< iepriekšējās Kopā 604 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>