• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris iepazīstas internetā
  • Nāc un iepazīsties internetā
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes par mūsu iepazīšanās portālu un pieredze

sapnjotaajs, vīrietis, 64 gadi
Darāt labu lietu. Tik daudz vientuļu cilvēku - kas meklē savu otro pusīti. Nepatīk, ka dažām dāmām saits un aktivitātes tajā jau kļuvušas par atkarību un liekas, ka tā otra pusīte jau nav tā svarīgākā. Bet tas tā subjektīvi. Novēlu veiksmi!

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Izdevās satikt patiešām to, ko vēlējās sirds un prāts akceptēja :) Nezaudēt pārliecību, ka mums katram ir kāds, kas ir tieši priekš mums un viss izdosies :) Arī šeit var notikt klikšķis :)

rastatt, vīrietis, 46 gadi
Fors saits. Tikai solijos ka izrakstisos,jo atradu ko mekleju. Un vina nevelas lai tur palieku.

Anonīma, sieviete, 23 gadi
Internetu un šo portālu izmatoju, lai pakavētu laiku.. nekad neticāju, ka kaut kas var sanākt, bet lūk pierādās teiciens: nekad nesaki nekad:) Mēs šeit satikāmies un iemīlējāmies! Paldies Oho.lv administrācijai :)

Anonīma, sieviete, 45 gadi
Paldies oho par iespēju, ko deva šis portāls. Esmu atradusi mīļoto vīrieti- jauku, mīļu, gudru... un tā tālāk, un tā tālāk. Galvenais, ko gribu pateikt- patiesi vēlaties kādu satikt, nesēžat un bezjēdzīgi nesarakstieties ar tādiem, kas šeit atrodas gadiem- izklaides un gara laika pēc. OHO patiešām ir sastopami ļoti feini vīrieši! Lai Jums mīļās sievietes izdodas! Vasara taču! Un atceraties... gadiem nav nozīmes.... arī pēc 40 tā patikšana nekur jau nepazūd.

Instigater, vīrietis, 30 gadi
 Pirms 2 ar pusīti gadiem šeit satiku līgaviņu, kura nu jau kā 2 mēnešus ir mana sieviņa. Paldies, OHO, ka devi iespēju mums satikties un iepazīt vienam otru.

jaajaa, sieviete, 38 gadi
Pirms gandrīz 7-iem gadiem, kad slimoju ar gripu, aiz neko darīt sāku pētīt oho vīriešu anketas. Un aizrakstīju. Laikam jau pareizajam. Esam kopā. Meitai drīz jau 5 gadi. Tā ka, sievietes, izmantojiet slimības lapas priekšrocības, izpētiet vīriešu profilus un aizrakstiet! Vismaz par slimošanu nebūs laika domāt!:D

Anonīms, vīrietis, 49 gadi
Paldies OHO ! Mēs jau 5.to gadu esma kopā.Forši!

Marigolda, sieviete, 33 gadi
 Es arī gribu pievienot atsauksmi - 2009. gadā šeit satiku savu īsto vīrieti un šogad apprecējāmies :)

skena, sieviete, 47 gadi
Paldies par iespeju.Mes atradam viens otru! Lai veicas!

Anonīma, sieviete, 39 gadi
Ar oho palīdzību satiku interesantu vīrieti ar kuru kopā esam jau divus gadus.Tiesa pirms satiku, sarakstījāmies 3 gadus.

vl2222, vīrietis, 45 gadi
paldies OHO par to,ka satiku cilveeku kursh var kljuut loti tuvs... viens vieniigais randinjsh te un veigsmiigs... paldies.

Donna33, sieviete, 40 gadi
Novēlu visiem pacietību meklējot nopietnas attiecības, jo arī es te sabiju vairākus gadus! :)

GARBERA, sieviete, 42 gadi
Laimei vajag tik klusi pasacīt vardus-ES MĪLU TEVI! Un kādam uzdāvināt savu glāstu vai mīlestibu vai vienkarši tikai smaidu labu darbu no sirds padarītu .Un lai no tā visa kaut kas pāri paliktu. PALDIES OHO šeit varu atrast jaukus un mīļus draugus jaunam dzīves sākumam.

Anonīms, vīrietis, 60 gadi
Jā paldies OHO esmu atradis kolosāli lietišķu mīļāko un brīnišķīgu cilvēku ar prātu un intelektu un mēs sniedzam viens otram, kas mums dots

Anonīma, sieviete, 40 gadi
...patīk,ka ir kur ienākt jebkurā diennakts laikā,un ik pa brīdim tomēr interesē iemest aci...tāds tuss virtuālais,kas arī ir vajadzīgs,njā...

ExtazyIlze, sieviete, 30 gadi
 Paldies Oho.. Es savu vīrieti atradu šeit kādā ļoti karstā dienā. Bez ne vienas iepriekšējas sarakstes - vienkārši tā uz dullo - braucam uz jūru! No tās dienas nešķiramies un jau ir divi gadi ;)

silva111, sieviete, 60 gadi
Tikko izlasīju atsauksmes un vēlos atsaukties. Atcerēsimies dziesmas vārdus: "Viss nāk un aiziet tālumā un sākās viss no gala!" Vēlos ar to patiekt: Mani mīļie, nezaudējiet cerības un arī tiem, kas nepaveicās: Jums viss vēl ir priekšā! Vienkārši Dievs liek Jums priekšā šķeršļus, lai jūs katrs iemācītos satikt īsto Cilvēku, kurš Jums ir sūtīts un neapmaldītos! Lai mums visiem veicas un nenokariet degunu! Mīlu un skūpstu Jūs visus!

Anonīma, sieviete, 56 gadi
Lasu tik jaukās atsauksmes un negribas zaudēt cerību, ka tas viss ir taisnība, jo pagaidām man ir tāda sajūta, ka šeit var tikai virtuāli "nokniebties", jo neko citu vīrieši nepiedāvā... :)

mezrozite40, sieviete, 49 gadi
Miljsh paldies Tev oHo! Jau sen biju pazaudejusi ceribu satikt virieti par kadu sapnjoju, bet Tu man palidzei vinju atrast.Man 47 gadi bet iemilejos ka meitene!!!!Pateiciga oHo ka gandriz gada laika iepazinos ar savu sapnjo virieti. Ljoti velos laj jums visiem veicas!!!!

Anonīma, sieviete, 29 gadi
Mans vīrs mani šeit atrada :)) Sazvanījāmies pēc vienas dienas, satikāmies pēc piecām dienām, saderinājāmies pēc nepilniem trīs mēnešiem un vasarā jau būs trīs gadu kāzu jubileja! :)) IR un VAR atrast, vajag tikai meklēt. ;) Lai veicas!!!

Anonīma, sieviete, 44 gadi
Paldies liktenim un oho!Iepazināmies te pirms 8 gadiem. Nu jau meitiņai janvārī 7 gadiņi. Mums pašiem neticās ka tik ātri laiks paskrējis... Novēlu visiem atrast savu otro pusīti! Un vēl, vajag satikties kaut uz pārdesmit minūtēm, tad uzreiz viss kļūst skaidrs, nevis gadiem čatot pa tukšo. Vajag drosmi un jābūt gatavam arī uz neveiksmēm. Lai veicas!

nikee, sieviete, 46 gadi
Paldies portālam, esmu satikusi vīrieti... 5 gadus atpakaļ!!! Skaiti bija vien pirmie pāris gadi, kad viņu nepazinu. Šobrīd... cenšos tikt vaļā no Feniksa atkarīgā... Grūti visiem- gan fēnniksiņam, gan man... Kaut labāk toreiz būtu atdevusi viņu viņa neskatāmajām pielūdzējām no oho ... Tas laikam latvieša dabā- vēlēt sliktu... Bet patiesībā nevēlu nevienam sliktu...... tās tik pārdomas lasot šos salos vārdus ....

Anonīma, sieviete, 49 gadi
Kaut gan neatradu šeit savu otro pusīti,bet tomēr netā.Šeit atradu tik daudz jaukus draugus,ka tagad saprotu,ka tomeer arii šajos grūtajos laikos atrodas draugiem laiciņš,ko veltīt viens otram.Veiksmīti visiem!!!!

Anonīma, sieviete, 22 gadi
Aii es saakumaa domaaju ka internets nav domaats lai atrastu kaut ko nopietnu... ja tur varbuut labus pazinas te var atrast.....un tomeer tagad es varu teikt tikai to ka ir iespeejam atrast arii iisto un vieniigo... Sis portaals paliidzeeja mums satikties un tagad jau labu laiku esam kopaa un baudam dziivi.....taapeec vajag atmest sii nelaagaas domas un noticeet tad viss izdosies..:)

______, sieviete, 52 gadi
 Pateicoties OHO esmu satikusi savu mīļoto,jauko,vislabāko vīrieti,kaut arī daudzi pesimisti saka ka tas nav iespējams manos 50,bet brīnumi tomēr notiek!!!!

NikaIG, sieviete, 42 gadi
Paldies Jums! Man no pirmās dienas te bija interesanti. Palasīt pārdomas , dzeju , ar kuru , tie , kam tas padodas , padalījās. Bet visvairāk - paldies par iespēju satikt ļoti interesantus cilvēkus. Un sirdī ir ielijis tāds prieks , ir tāda sajūta , ka kājas tikko zemi skar un gribas smaidīt , smaidīt . Šobrīd ir tā , ka gribas lidot. Lidot ar to vienīgo ,lielisko cilvēku , ko esmu šeit sastapusi. Turiet , lūdzu , īkšķus , lai mums izdodas. Es noteikti uzrakstīšu turpinājumu.

Anonīma, sieviete, 45 gadi
2009. gada maija sākumā satikāmies OHO, pēc nedēļas svinēsim kāzas :) Neticami, bet fakts (esmu 3 bērnu māmiņa, kurai jau 40 ar astīti...)

Anonīma, sieviete, 44 gadi
Mēs šeit satikāmies pirms 2 gadiem pavisam nejauši. Pēc 5 mēnešiem apprecējāmies un joprojām dzīvojam laimīgi! Es brīnos par tiem, kas saka, ka te nevar atrast otru pusīti... Var!!! Arī 40 gados var! Tikai tam ir jātic!

Anonīma, sieviete, 43 gadi
YES! Bez vārdiem,esam satikuši viens otru ,un esam bezgalīgi laimīgi,paldies,ka ir tāds jauks īepazīšanās portāliņš,jo izrādās tomēr starp simtiem mēdz būt viens supperrmīļi jauks MĪĻUMS,ko sauc par mīlestību....


<< iepriekšējās Kopā 639 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>