• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris iepazīstas internetā
  • Nāc un iepazīsties internetā
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes par mūsu iepazīšanās portālu un pieredze

Anonīma, sieviete, 43 gadi
Paldies. Atradu savu otro pusīti.

nu_un, sieviete, 46 gadi
Paldies portālam. Atradu, ko vēlējos. Pārējiem lietotājiem novēlu netērēt laiku neauglīgās sarunās un būt drosmīgiem ceļā uz savu laimi. Viss izdosies!

zebriekste, sieviete, 38 gadi
Esmu laimīga, jo atradu savu mīļumu!!!! Lai jums visiem veicas! Paldies :)

agdams, vīrietis, 66 gadi
Paldies par iespēju. Mēs atradām viens otru! Lai veicas!

taksis5, sieviete, 45 gadi
Satiku partneri, eju prom no šī iepazīšanās saita. Veiksmi citiem! Paldies Jums, ceru, ka izvēle ir vispareizākā.

Anonīms, vīrietis, 54 gadi
Paldies oho! Satiku burvīgu sievieti, nu jau esam kopā, attiecības izveidojās tiešām jaukas!

meersija, sieviete, 49 gadi
Biju šeit reģistrējusies,bet sen nebiju ienākusi šajā saitā...kad nolēmu vēlreizs palūkoties,kas šeit notiek,man uzrakstīji vīrietis,kurš galīgi neatbilda manām vēlmēm.. profila bildes nebija,augums arī ne tas un gados jaunāks...tikai caur saraksti sapratām,ka mums ir daudz kopēja...mēs satikāmies... pirmajā randiņā pavadījām 7!!!stundas un sapratām,ka gribam tikties vēl un vēl..liels paldies iepazīšanās saitam oho.lv. tagad abi esam nolēmuši atvadīties no jums. ,,paldies ,ka esat!

Anonīma, sieviete, 30 gadi
Paldies!!! Mīļie, meklējiet un jums taps dots!! :) lai veicas!

Anonīma, sieviete, 43 gadi
paldies portālam, laikam esmu atradusi savu otro pusīti.

Anonīma, sieviete, 28 gadi
Te atradu savu mīļoto..kopā esam jau divus gadus...:)

summer, sieviete, 42 gadi
Paldies! Šķiet, man ir veiksmīgi izdevies atrast savu otro pusīti, ko no visas sirds novēlu arī citiem!:)

Geris, vīrietis, 45 gadi
jāsaka paldies oho, jo esmu sastapis savu mūža mīlestību.

meduslacis, vīrietis, 52 gadi
Daudzas sievietes pieprasa foto, un kad tas atsūtīts- interese pazūd. Kaut kas fotogrāfijā nepatīk. Taču tas ir kaitinoši, jo foto ir savādāks nekā dzīvē. Daudzas 20-30 gadnieces norāda arī vecumu līdz, piem., 70, bet kad aizraksta jaunāki ap 50g.v., tad, izrādās, par vecu esam! Liekas, ka pašas nezin ko grib. Iepazīšanās process nopietnos nolūkos internetā ir ļoti nogurdinošs. Citām sievietēm šis portāls ir kaut kādu, viņām vien zināmu, atriebības alku izpausmes veids- vienalga pret kuru vai pret vīrieti kā sugu vispār. Citas vispār anketā norāda, ka iepazīties nevēlas. Taču šis ir IEPAZĪŠANĀS portāls nevis NEIPAZĪŠANĀS portāls! Pieļauju, ka arī vīriešiem, sevišķi jauniem džekiem, šis portāls ir savu perversitāšu izpausmes veids (to esmu dzirdējis no sievietēm). Uzdodot provocējošus jautājumus redz, kas patiesībā slēpjas aiz cildenā sevis pašnovērtējuma, bet gribēt otrā redzēt to, kas pašai ne tuvu nav. Kura gan cilās spārniņus, ja ne pati? Visas grib ideālus vīriešus, bet tādi nemaz nav! Neviens nav ideāls, ja nu vienīgi Dievs. Foto ir mānīgs un nesniedz patieso priekšstatu par otru cilvēku. Var uzrakstīt skaistus romānus, dažādi izskaistināt vai sevi cildināt vai pelt- arī tas ir mānīgi. Satiekoties redz gan seju, gan arī sarunā daudz ko var noskaidrot un gūt objektīvāku priekšstatu. Arī man ir bijušas satikšanās, kam nav bijis lemts turpinājuma. Tā arī ir dzīves skola jeb dzīves mācība caur kuru kādam jāiziet, lai kaut ko apgūtu- kas agrāk ticis sēts, to tagad katrs pļauj. Lai Jums veicas.

Helena137, sieviete, 39 gadi
Jāsaka,ka pirmā sajūsma par daudzajām vēstulēm ātri pārgāja tikai tā iemesla dēļ,ka šeit daudz piedāvajumu no ģimenes cilvēkiem un biznesmeņiem bija tikai mīļākās lomai,vai arī daudz jaunāki vīrieši interesējās par ātru sexu... Tā arī uz iedomātajiem daudzajiem tusiniem un randiņiem nemaz nedevos vispār... Atmetu jau visam ar roku,kad vienas nopietni nedomātas vakariņas un pastaiga pie jūras(kaut arī ziemas laikā), pārvērtušās par īstām attiecībām .Bet varbūt jāsaka paldies slimības lapai,jo negribējās sestdienas vakaru pavadīt atkal majās un garlaikoties... Katrā ziņā šis labais pavērsiens manā dzīvē nebūtu noticis bez Oho!!! Šeit ir apbrīnojami daudz informācijas un iespēju! Lai veicas!!!

guncis2, sieviete, 23 gadi
satiku seit savu nakamo viru..:)

Antra1974, sieviete, 40 gadi
Es neesmu pārliecināta bet jūtos šobrīd labi un tāpēc forši ka ar oho starpniecibu ieguvu jaunus draugus! Lai jums veicas

brown_skin, sieviete, 29 gadi
Paldies un attā :) Caur šo saitu iepazinu 2 foršus cilvēkus,bet domāju,ka visus pārējos foršos iepazīšu dzīvē ;))))

Anonīma, sieviete, 45 gadi
Pateicoties OHO profilam esmu atradusi to ko meklēju:) Pati tam neticēju sākumā.Starp citu satiku to ko gribēju jau pirmajā randiņā un citu nevienu negribu:) paldies...

asariintars, vīrietis, 27 gadi
Izklaidejošs un jauks portals. Ar iespeju satikt savu muža milestibu.

Anonīma, sieviete, 47 gadi
Mēs viens otru šeit atradām un esam laimīgi kopā ! Paldies, ka jūs esat !!! Lai veicas visiem, kas to vēlas no sirds!

Anonīms, vīrietis, 49 gadi
Paldies, oho, par to, ka satiku jauku cilvēku. Mēs šeit satikāmies un iemīlējamies.

Anonīma, sieviete, 53 gadi
Paldies oho portālam laikam esmu satikusi,to ko tik ilgi gaidīju.........

Oskars3, vīrietis, 47 gadi
paldies oho par iespeju satikt sievieti,ar kuru velos palikt kopa.

Sauliite_18, sieviete, 39 gadi
Laulībā vīrs bija emocionāls varmāka. Vienu dienu sapratu, ka esmu pelnījusi daudz labāku dzīvi, bet neticēju, ka te ko atradīšu. Taču atradu superīgu vīrieti, pirmā aizrakstīju . Viņš bija pirmais un vienīgais, kam piezvanīju un satikāmies! Sazvanījāmies un sarunas bija tik interesantas, ka runājām stundām. Iemīlējāmies no pirmā acu skata! Nezinu, kā būs tālāk, bet nolēmām, ka mums te vairs nav ko darīt, jo esam viens otru atraduši! Paldies OHO! Sievietes, uzdrošinieties sapņot un esiet par sevio pārliecinātas. Jūs esat pelnījušas, ka atrodaiet to, ko vēlaties!

DZHEROD13, vīrietis, 31 gadi
Es arī gribu pievienot atsauksmi - 2014. gadā šeit satiku savu īsto vīrieti un šogad apprecējāmies :* PALDIES TEV OHO !! VISU LABU!!

Anonīma, sieviete, 25 gadi
Tiešām liels paldies oho! Garlaicības mākt 2012.g. 9.februārī izdomāju satikties ar vīrieti, ar kuru kādu laiciņu biju sarakstījusies, lai gan sarakste ar viņu nebija bijusi nekāda īpašā. Taču "dzīvajā" mums bija pavisam cits kontakts, Valentīndienu pavadījām kopā jau kā pāris. Kopš tā laika attiecības ir kļuvušas daudz ciešākas un daudz dziļākas. Šeit iepazītais vīrietis ir gudrs, iejūtīgs, uzticams, džentlmenisks. Man nav viņš jāvelk ar varu ciemos pie saviem vecākiem, uz teātriem un operām (un tas daudz ko nozīmē). Tā kā šeit, oho.lv ir lieliski vīrieši un lieliskas sievietes! :)

editemazulite, sieviete, 40 gadi
Paldies oho tomer te var atrast otru pusiti un nopietnu virieti, es esmu atradusi. ja velaties ari meklejiet saja saita ir normali cilveki kas tiesam velas nopietnam un gimenes veidosanai. un ta ir taisniba ar cienu milas sievietes un viriesi .

Anonīma, sieviete, 41 gadi
Satiku satiku. Savās aprindās tādu nesatiktu :)

Ance_2, sieviete, 44 gadi
Liels paldies, šeit OHO atradu sev ļoti mīļu cilvēciņu un esmu ļoti laimīga.

mazaa_feja, sieviete, 28 gadi
Paldies oho, ka esi! Esmu priecīga, ka šeit atradu to īsto un vienīgo cilvēku, kuru meklēju. Esmu jums pateicīga, ka tomēr ir dzīvē iespēja atrast kādu ko mīlēt un kāds kurš mani mīl. Visiem, kas vēl meklē, novēlu apbruņoties ar pacietību un gribasspēku, jo tas ko tu meklē atradīsies! Nekad nepadodieties-laime ir tepat blakus! :)


<< iepriekšējās Kopā 679 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>