• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris
  • Nāc un iepazīsties
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes

alex1242, vīrietis, 21 gadi
 Liels paldies par tik superīga portāla izveidošanu! Es šeit nesen satiku savu pirmo mīlestību!

mleka, sieviete, 46 gadi
 Visu laiku gribēju pateikt paldies par jauko dāvanu no OHO. Deju grīdu. Biju sajūsmā,kad uzzināju,ka esmu to vinnējusi. PALDIES.

peblina, sieviete, 39 gadi
Paldies shim portalam,ka mees satikaamies...sheit meedz ienaakt ari ljoti jauki cilveeki...vajag tikai noticet!!!

zakene_1983, sieviete, 29 gadi
Nekad nedomaju ka tiesi seit satiksu savu milumu.!!!

Anonīma, sieviete, 83 gadi
Paldies oho....te iepazinos ar vīrieti, bijām kopā trīs laimīgus gadus, izšķirāmies gan, bet oho tur ņepričom- tā vajadzēja:)

drigene, sieviete, 63 gadi
Es te pavisam nesen,skatos un domaju,kas ir nika otra puse,kur ir tas cilveks ar kuru butu interesanti! Kur ir tas plecs uz kura uzlikt savu galvinu! Patiess prieks par tiem,kas atradusi viens otru!

plesona, vīrietis, 26 gadi
 ljoti,liels paldies,ka juus tadi esat..! man shii maajas lapa ljoti patiik..! te var iepaziitie,sarakstiities,ar jaukiem cilveekiem..!!! liels paldies..!!! lai jums veicas..!!

barbarosa9, sieviete, 52 gadi
Unknow un Adria1, milzu paldies par superiigo ohuja 7-8 marta pasaakumu!:) Tik dazjaadaam paaudzeem tuseet kopaa-tas bija mazaakais interesanti: Taa tureet! Lai vieglas pohas tiem, kas tur veel palika shashljikus cept!:))

stiiga, sieviete, 45 gadi
Prieks par tiem ,kuri šeit ir spējuši atrast viens otru... Man gribētos šeit atrast draudzeni, kurai tā pat kā man ir ģimene, bērni, bet aizņemtības dēļ ir zuduši draugi... un vēl jaukāk būtu ja vēlāk izveidotos arī draudzīgas attiecības ģimeniskā līmenī.... Bet vai tas maz iespējams....

Anonīma, sieviete, 44 gadi
Kopā jau esam četrus gadus, un viss sākās šeit.Joprojām nebeidzu brīnīties par brīnumu, kas saveda mūs kopā, nav pasaulē jaukāka cilvēka, nav pasaulē lielāka mīļuma... Noticiet brīnumam un tie notiek!:)

gginta, sieviete, 30 gadi
 Gribu vēlreiz pateikt,cik laimīgi esam !!! :)) Vakar Mums palika 2 gadiņi kopš satikāmies...Paldies,OHO !!!

Anonīma, sieviete, 27 gadi
Neticeeju,ka te var satikt cilveeku,kas kluss milsh,bet taa nu taa arii ir noticis :) Paldies,tas bija ...liktenis.

kakiite93, sieviete, 48 gadi
 Pat neticēju,bet šeit atradu ļoti labu cilvēciņu. Ne jau visi šeit ir...

Erii, sieviete, 57 gadi
Hmmm! Mēs esam tik dažādi un to šeit var īsti izjust! Man patīk!:)

Jesuis, vīrietis, 33 gadi
 Pirms 5 gadiem iepazinos seit ar savu Lielisko sievieti!:) Tagad musu mazajai meitinai tulit bus gads! Citiem novelu: Think big & uzdrosinieties!:)

Anonīma, sieviete, 44 gadi
Gadu atpakaļ šajā portālā satiku vīrieti, kurš lika noticēt tam, ka 40 gados dzīve tikai var sākties...:)) Šobrīd esam laimīga ģimene un gaidam bebi.:) Veiksmi visiem!

Anonīma, sieviete, 62 gadi
...jā,pievelk! Liela cilvēku daudzveidiba! Neceru atrast,,otru pusiti,,; bet kontaktēšanās jauka!!! Paldies!

Anonīma, sieviete, 49 gadi
Mīļš paldies OHO.LV komandai par šo portālu. Neticeju,ka šādā veidā var iepazīties - bet nu tas ir noticis!!

Anonīms, vīrietis, 51 gadi
Paldies OHO! esmu atradis jauku sievieti.Pabiju sheit ar paartraukumiem paaris gadus...Un...paarsvaraa redzeeju jaunus,griboshus skukjiishus,perversus vechus un *gados* iedomiigas daamiites...tas gan nenoraada uz OHO portaala neveseliigumu,bet,laikam, uz muusu laika iipasho gaisotni...paldies OHO! nival

Anonīma, sieviete, 50 gadi
Esmu šeit tieši gadu. Neskatoties uz dažiem tiešiem nepatīkamākiem uzbraucieniem,man te patīk. Esmu satikusi ļoti jauku un mīļu cilvēciņu. Gluži kopā neesam,bet ir labi. IR BRĪNIŠĶĪGI!!! Paldies, OHO!

lisij3, vīrietis, 42 gadi
ir labais, draugs nejauši ievilka oho:) tagad ir draudzene, maja pie jūras un milestiba

Anonīma, sieviete, 23 gadi
jaaaaaa un ari man ar miiljoto oho.lv izradijaas liktenigs - te mees saakam saraxtiities un nu jau vairaak kaa pusgadu neesmu viena, bet zaudejusi galvu miilas deelj. sheit mees saakam................

Blancha, sieviete, 27 gadi
Vēl pirms pusgada nebūtu tam ticējusi, bet pacietīgos meklējumos šeit tiešām VAR atrast savu otru pusīti! :) Vēl pāragri spriest, cik nopietni, bet kopā esam jau 3 mēnešus. Paldies :)

limali, sieviete, 29 gadi
 Man gribētos Tevi vest un vest pa tumšzaļām sapņu pļavām... Man gribētos Tevi uz spārniem nest Uz debesīm Tavām un manām... 02.08.2008. svinējām kāzas un iepazināmies pirms gada tieši šeit... :) Paldies oho...

Anonīma, sieviete, 21 gadi
es esmu loti prieciga ka tads oho.lv ir vispar.. var ar kadu iepazities un atarst otro pusiti.. bet pagaidam es vel neesmu atradusi.. ceru atradisu.. Es tevi oho.lv vnk dievinu ja tevis nebutu es nez ko daritu....

Anonīma, sieviete, 33 gadi
Es iemīlējos cilvēkā no oho, tikai vēl neesmu satikusi, bet sarakstamies...

Anonīma, sieviete, 18 gadi
juu oho pateicoties tew es esmu kopa ar savu Runchuku. :] jau 2 meneshus kopa. ;D tas ir daudz XD

Anonīma, sieviete, 32 gadi
Varu apgalvot tikai to, ko pati esmu pieredzējusi - šeit IR iespējams satikt ļoti sirsnīgus, patiesus un mīļus cilvēkus (vīriešus)! Tieši tāds ir mans draugs, ar kuru pirms pusotra gada šeit iepazinos. Skaisti! :)

princesegundega, sieviete, 83 gadi
...Nu jau nosvinēju gada jubileju kopš esmu oho...pa šo laiku atrodoties šeit esmu ļoti daudz ieguvusi,uzzinājusi un norūdījusies ,kā tērauds...šeit esmu atradusi domubiedrus,sastapusi daudz jauku cilvēku ar kuriem tā vienkārši padiskutēt,par šo un to...vēlreiz paldies oho radošajai komandai kas izveidoja šo saitu:}}}

Anonīma, sieviete, 38 gadi
Paldies, ka esat!!!!! satiku brīnišķīgus cilvēkus šeit!!!!!!!!!


<< iepriekšējās Kopā 586 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>