• Iepazīšanās pāris
  • Romantiskais pāris iepazīstas internetā
  • Nāc un iepazīsties internetā
Pievienojies iepazīšanās servisam

Lietotāju atsauksmes par mūsu iepazīšanās portālu un pieredze

Antra1974, sieviete, 40 gadi
Es neesmu pārliecināta bet jūtos šobrīd labi un tāpēc forši ka ar oho starpniecibu ieguvu jaunus draugus! Lai jums veicas

brown_skin, sieviete, 29 gadi
Paldies un attā :) Caur šo saitu iepazinu 2 foršus cilvēkus,bet domāju,ka visus pārējos foršos iepazīšu dzīvē ;))))

Anonīma, sieviete, 45 gadi
Pateicoties OHO profilam esmu atradusi to ko meklēju:) Pati tam neticēju sākumā.Starp citu satiku to ko gribēju jau pirmajā randiņā un citu nevienu negribu:) paldies...

asariintars, vīrietis, 27 gadi
 Izklaidejošs un jauks portals. Ar iespeju satikt savu muža milestibu.

Anonīma, sieviete, 47 gadi
Mēs viens otru šeit atradām un esam laimīgi kopā ! Paldies, ka jūs esat !!! Lai veicas visiem, kas to vēlas no sirds!

Anonīms, vīrietis, 49 gadi
Paldies, oho, par to, ka satiku jauku cilvēku. Mēs šeit satikāmies un iemīlējamies.

Anonīma, sieviete, 53 gadi
Paldies oho portālam laikam esmu satikusi,to ko tik ilgi gaidīju.........

Oskars3, vīrietis, 47 gadi
paldies oho par iespeju satikt sievieti,ar kuru velos palikt kopa.

Sauliite_18, sieviete, 39 gadi
Laulībā vīrs bija emocionāls varmāka. Vienu dienu sapratu, ka esmu pelnījusi daudz labāku dzīvi, bet neticēju, ka te ko atradīšu. Taču atradu superīgu vīrieti, pirmā aizrakstīju . Viņš bija pirmais un vienīgais, kam piezvanīju un satikāmies! Sazvanījāmies un sarunas bija tik interesantas, ka runājām stundām. Iemīlējāmies no pirmā acu skata! Nezinu, kā būs tālāk, bet nolēmām, ka mums te vairs nav ko darīt, jo esam viens otru atraduši! Paldies OHO! Sievietes, uzdrošinieties sapņot un esiet par sevio pārliecinātas. Jūs esat pelnījušas, ka atrodaiet to, ko vēlaties!

DZHEROD13, vīrietis, 31 gadi
Es arī gribu pievienot atsauksmi - 2014. gadā šeit satiku savu īsto vīrieti un šogad apprecējāmies :* PALDIES TEV OHO !! VISU LABU!!

Anonīma, sieviete, 25 gadi
Tiešām liels paldies oho! Garlaicības mākt 2012.g. 9.februārī izdomāju satikties ar vīrieti, ar kuru kādu laiciņu biju sarakstījusies, lai gan sarakste ar viņu nebija bijusi nekāda īpašā. Taču "dzīvajā" mums bija pavisam cits kontakts, Valentīndienu pavadījām kopā jau kā pāris. Kopš tā laika attiecības ir kļuvušas daudz ciešākas un daudz dziļākas. Šeit iepazītais vīrietis ir gudrs, iejūtīgs, uzticams, džentlmenisks. Man nav viņš jāvelk ar varu ciemos pie saviem vecākiem, uz teātriem un operām (un tas daudz ko nozīmē). Tā kā šeit, oho.lv ir lieliski vīrieši un lieliskas sievietes! :)

editemazulite, sieviete, 40 gadi
Paldies oho tomer te var atrast otru pusiti un nopietnu virieti, es esmu atradusi. ja velaties ari meklejiet saja saita ir normali cilveki kas tiesam velas nopietnam un gimenes veidosanai. un ta ir taisniba ar cienu milas sievietes un viriesi .

Anonīma, sieviete, 41 gadi
Satiku satiku. Savās aprindās tādu nesatiktu :)

Ance_2, sieviete, 44 gadi
Liels paldies, šeit OHO atradu sev ļoti mīļu cilvēciņu un esmu ļoti laimīga.

mazaa_feja, sieviete, 28 gadi
Paldies oho, ka esi! Esmu priecīga, ka šeit atradu to īsto un vienīgo cilvēku, kuru meklēju. Esmu jums pateicīga, ka tomēr ir dzīvē iespēja atrast kādu ko mīlēt un kāds kurš mani mīl. Visiem, kas vēl meklē, novēlu apbruņoties ar pacietību un gribasspēku, jo tas ko tu meklē atradīsies! Nekad nepadodieties-laime ir tepat blakus! :)

Elsie, sieviete, 39 gadi
Sastapu vīrieti, kuram es atdotu 100 savas dienas par vienu pieskārienu... Esmu iemīlējusies....es mīlu.... Es patiesi ceru, ka mums abiem pietiks drosmes, izturības, prāta un mīlestības sapni piepildīt, izdzīvot un palikt kopā pēc iespējas ilgāk. Es esmu bez-gala laimīga...

grieztais95, vīrietis, 38 gadi
ļoti labs saits,lieliska laika pavadīšana,citreiz pat 10.st no vietas,plašs iepazīšanās loks.....neskaitot draugus lv,oho ir stabils līderis...

meitenejaukaa, sieviete, 29 gadi
Un Viņš man uzrakstīja... :) Un bija klikšķis tas :) Un ticu,ka mums viss izdosies! :) Paldies!

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Paldies! Neticēju, ka tas ir iespējams, bet šajā saitā esmu atradusi sev līdzīgu un jauku cilvēku.. Pirmais randiņš manā vēsturē, kam ir saistība ar interneta portāliem.. Un iespējams, ka tas pats ir bijis liktenīgais.. Neticami un interesanti..

Anonīma, sieviete, 30 gadi
Kopā esam 5 gadus, gadu jau kā precējušies un drīz mums būs mazulis! Atradu šeit, ko vēlējos. Paldies! :)

Anonīms, vīrietis, 54 gadi
Hm...ja tai lietai pieiet nopietni un ja vēl abi divi nopietni?...nu tā tas notika pirms astoņiem gadiem. Jautāsiet, kādēļ vēl jo projām TE...tad es jautāšu, ko iesākt ar iegūtajiem draugiem un draudzenēm? Nu nedaudz žēl jau tos kuriem, jeb kurām nekas dižs nav sanācis, bet zem guļoša akmens....

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Pirms oho man bija dzīve, tagad man ir vīrs (sastapts oho) un nu jau bērns un dzīve DAUDZ jautrāka :) jukuuu

_mc_, sieviete, 38 gadi
Lai gan ilgu laiku skatījos ar skepsi uz šo portālu, jo internets ir un paliek internets.... tomēr... Paldies! Iepazinos ar fantastiskāko cilvēku pasaulē...

Anonīma, sieviete, 33 gadi
Nekad nebiju domājusi, ka šeit iespējams satikt kaut ko vairāk par pļāpātājiem, uzmācīgajiem un laika nositējiem. Es šeit esmu satikusi daudz interesantu cilvēku, kas mani atbalstija, uzmundrināja un bija ar mani grūtos brīžos. Nu pienācis laiks atvadīties, jo šeit negaidot atradu savu otro pusīti. Ļoti ceru, ka šeit vairs neiegriezīšos. Vēlu veiksmi tiem, kas vēl ir ceļā. Un nesakiet, ka nav iepspējams, IR!!!!

Anonīma, sieviete, 21 gadi
Atradu sev vīru! Paldies :)

sapnjotaajs, vīrietis, 64 gadi
Darāt labu lietu. Tik daudz vientuļu cilvēku - kas meklē savu otro pusīti. Nepatīk, ka dažām dāmām saits un aktivitātes tajā jau kļuvušas par atkarību un liekas, ka tā otra pusīte jau nav tā svarīgākā. Bet tas tā subjektīvi. Novēlu veiksmi!

Anonīma, sieviete, 24 gadi
Izdevās satikt patiešām to, ko vēlējās sirds un prāts akceptēja :) Nezaudēt pārliecību, ka mums katram ir kāds, kas ir tieši priekš mums un viss izdosies :) Arī šeit var notikt klikšķis :)

rastatt, vīrietis, 46 gadi
Fors saits. Tikai solijos ka izrakstisos,jo atradu ko mekleju. Un vina nevelas lai tur palieku.

Anonīma, sieviete, 23 gadi
Internetu un šo portālu izmatoju, lai pakavētu laiku.. nekad neticāju, ka kaut kas var sanākt, bet lūk pierādās teiciens: nekad nesaki nekad:) Mēs šeit satikāmies un iemīlējāmies! Paldies Oho.lv administrācijai :)

Anonīma, sieviete, 45 gadi
Paldies oho par iespēju, ko deva šis portāls. Esmu atradusi mīļoto vīrieti- jauku, mīļu, gudru... un tā tālāk, un tā tālāk. Galvenais, ko gribu pateikt- patiesi vēlaties kādu satikt, nesēžat un bezjēdzīgi nesarakstieties ar tādiem, kas šeit atrodas gadiem- izklaides un gara laika pēc. OHO patiešām ir sastopami ļoti feini vīrieši! Lai Jums mīļās sievietes izdodas! Vasara taču! Un atceraties... gadiem nav nozīmes.... arī pēc 40 tā patikšana nekur jau nepazūd.


<< iepriekšējās Kopā 664 atsauksmes par iepazīšanos oHo.lv nākamās >>